150
ofert
4Kąty

Manager

Licencja: 17284

biuro@4katy.org

888 414 444

zostaw wiadomość
8 044,78 zł/m2 cena: 539 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY 3KM OD CENTRUM PSZCZYNY 
W pobliżu sklep,  szkoła, kościół.
1,5 km do wjazdu na DK1 BIELSKO-TYCHY.
Mieszkania o powierzchniach:  67mkw na parterze, 83mkw na piętrze.

DZIAŁKA zagospodarowana , 3
 Miejsca parkingowe znajdują się na terenie działki, parking  z kostki brukowej. 

Budynek 2-KONDYGNACJE - 4 niezależne mieszkania -  - osobne wejścia - bez części wspólnych z pozostałymi.

PARTER
1. Mieszkanie I - 3 pokoje - 67 m2
UKŁAD : niezależna klatka schodowa, sypialnia 11,5 m2, pokój 18 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,81 m2, łazienka 5 m2, przedpokój 5,48 m2, garderoba 2,62 m2, wiatrołap 2,65 m2 poddasze Do mieszkania przynależy taras. W cenie 3 miejsca parkingowe. 

2. Mieszkanie II  
Piętro:
oje - 87,57 m2
UKŁAD: na które składa się: sypialnia 18,47 m2, pokój 9,13 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym 35,82 m2, łazienka 4,88 m2, przedpokój 4,78 m2, klatka schodowa 6,81 m2. PODDASZE W cenie znajduje się również miejsce parkingowe. Dwa balkony , PODDASZE(północ/wschód)

 Materiał bud.  pustak ceramiczny 25 cm, dom ocieplony 15 Cm styropianu 0,38, tynk akrylowy, okna PCV 6-cio komorowe z pakietem 3-szybowym w kolorze grafit/biały, dach pokryty dachówką ceramiczną ROBEN kolor ciemny grafit, tynki cementowo - wapienne BAUMIT, wylewki agregatowe, instalacje wod-kan (bez białego montażu), c.o. - mieszana - ogrzewanie podłogowe i kaloryfer (ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny), drzwi zewnętrzne, instalacja elektryczna i alarmowa, rolety zewnętrze we wszystkich oknach, teren wokół budynku jest zagospodarowany i ogrodzony. 
Media: woda, prąd, gaz, niezależny osadnik na dla każdego lokalu, domofon.

BRAK PODATKU PCC 2%

Gwarancja budowlana.

ZAPRASZAMY DO OGLĘDZIN!!!
KONTAKT BEZPOŚREDNI: TE. 506 869 730

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KNF-MS-1451
Powierzchnia 67,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do adaptacji
Okna nowe PCV
Balkon duży
Liczba tarasów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2406

Na sprzedaż mieszkanie 61,29 m² – Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 61,29 m² Piętro: 1 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,29 m², ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 163,93 zł
cena 559 000 

mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2408

Na sprzedaż mieszkanie 74,10 m² – Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 74,10 m² Piętro: 2 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,10 m², ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 094,59 zł
cena 599 000 

mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2458

Szukasz komfortowego mieszkania? Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79,5 m² w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Znajduje się na pierwszym piętrze: 3 pokoje, taras, ogród oraz dwa miejsca postojowe w cenie mieszkania. Mieszkanie jest wyposażone w energooszczędne okna ...

Powierzchnia
79,50 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 031,45 zł
cena 559 000 

mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2464

Nowoczesne 3 pokoje | 79,5 m² | Taras + ogród | 1 piętro | Pszczyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,5 m², położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużymi przeszkleniami oraz dostępem ...

Powierzchnia
79,00 m2
Cena za m2
8 468,35 zł
cena 669 000