nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2483

Lokal  Biurowo- Usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard średni Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: Pomieszczenie sklepowe: 4,65x5,92 =27,35m2 Wysokość: 2,30 m Toaleta z WC Możliwość ...

Powierzchnia
27,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
54,55 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Pszczyna
nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2482

Nowa oferta! Warsztat samochodowy do wynajęcia w Centrum Pszczyny !!! Lokal użytkowy z przeznaczeniem na: - Warsztat samochodowy lub auto detailing, - Myjnie samochodową. Warsztat posiady własny kanał. Wymiary lokalu: 12,32x4,60=56,67m2 Wysokość ...

Powierzchnia
56,67 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,88 zł
cena 2 600 
lokal na wynajem - Pszczyna
nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2481

Lokal  Biurowo- Usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard Wysoki Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: Pomieszczenie sklepowe: 3,65mx6,79=24,78m2 Wysokość: 2,85 m Toaleta z WC Możliwość ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Pszczyna
nowa oferta
hala na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
hala na wynajem

KNF-HW-2471

Oferta Wynajmu Hali Magazynowa w Pszczynie Oferujemy na wynajem halę murowaną o powierzchni 195 m² z dogodnym zapleczem socjalno-biurowym. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji w Pszczynie, z szybkim dostępem do DK1, co zapewnia sprawną komunikację i transport. Media ...

Powierzchnia
195,00 m2
Cena za m2
28,00 zł
cena 5 460 
hala na wynajem - Pszczyna

Suszec, Radostowice
lokal na sprzedaż

KNF-LS-2468

Lokalizacja: Radostowice Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 190 m² Powierzchnia działki: 756 m² Budynek składa się z dwóch kondygnacji: Kondygnacja główna – parter • powierzchnia: 86 m² • sala sprzedażowa: 51 m² • pomieszczenia zaplecza Kondygnacja 0,5 ...

Powierzchnia
190,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
2 526,32 zł
cena 480 000 
lokal na sprzedaż - Suszec, Radostowice

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2453

Lokal usługowy w samym Centrum Pszczyny Powierzchnia lokalu: 50m2 Układ lokalu:  Pomieszczenie nr 1=16m2 Pomieszczenie nr 2=22m2 Łazienka 8m2 Holl 8m2 Media: prąd, woda, internet Parking  Koszty najmu: Czynsz odstępny: 1350zł/ miesięcznie Media: ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
27,00 zł
cena 1 350 
lokal na wynajem - Pszczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem