nowa oferta
działka na sprzedaż - Suszec, Radostowice

Suszec, Radostowice
działka na sprzedaż

KNF-GS-2485

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1083 m², położona w spokojnej i zielonej części Radostowic. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta, jest płaska oraz bezpośrednio usytuowana przy drodze gminnej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok. Wszystkie ...

Powierzchnia
1 083,00 m2
Cena za m2
165,28 zł
cena 179 000 
działka na sprzedaż - Suszec, Radostowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Siedlice

Pszczyna, Siedlice
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2484

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,7 m², położone w świetnej lokalizacji w Pszczynie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących komfort oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W ...

Powierzchnia
69,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 163,56 zł
cena 569 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Siedlice
nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2483

Lokal  Biurowo- Usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard średni Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: Pomieszczenie sklepowe: 4,65x5,92 =27,35m2 Wysokość: 2,30 m Toaleta z WC Możliwość ...

Powierzchnia
27,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
54,55 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Pszczyna
nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2482

Nowa oferta! Warsztat samochodowy do wynajęcia w Centrum Pszczyny !!! Lokal użytkowy z przeznaczeniem na: - Warsztat samochodowy lub auto detailing, - Myjnie samochodową. Warsztat posiady własny kanał. Wymiary lokalu: 12,32x4,60=56,67m2 Wysokość ...

Powierzchnia
56,67 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,88 zł
cena 2 600 
lokal na wynajem - Pszczyna
nowa oferta
lokal na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
lokal na wynajem

KNF-LW-2481

Lokal  Biurowo- Usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard Wysoki Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: Pomieszczenie sklepowe: 3,65mx6,79=24,78m2 Wysokość: 2,85 m Toaleta z WC Możliwość ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Pszczyna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2480

NOWY APARTAMENT PSZCZYNA 1KM OD CENTRUM! Prezentacja apartamentu  2-pokojowego z dużym balkonem na Osiedlu Piastów Mieszkanie położone na Parterze UKŁAD LOKALU: Salon z aneksem kuchennym=19m2, Sypialnia=9m2, Holl, Garderoba, WC=6.5m2 Znakomita lokalizacja: Powierzchnia ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,59 zł
cena 1 949 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem