oferta na wyłączność
hala na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
hala na wynajem

KNF-HW-2425

NOWA OFERTA!! Oferta wynajmu  hali usługowej- produkcyjnej- magazynowej wraz  z parkingiem w Pszczynie przy trasie wojewódzkiej Pszczyna-Jastrzębie.   Lokalizacja: Poręba-2km od Centrum Pszczyny.   Aktualne przeznaczenie -STOLARNIA Z LAKIERNIĄ I SUSZARNIĄ   Powierzchnia hali  około 520m2 plus pomieszczenie sklepowe.   MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA  ...

Powierzchnia
220,00 m2
Cena za m2
4 900,00 zł
cena 5 300 
hala na wynajem - Pszczyna
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów

Pszczyna, Piastów
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2424

@@@ Nowa oferta najmu mieszkania@@@ Dwupokojowe mieszkania do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Piastów w Pszczynie. 'Najem okazjonalny' Lokal znajduje się VII piętrze w bloku z podwójną windą. LOKALIZACJA: Pszczyna, Osiedle Piastów. ...

Powierzchnia
44,80 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,48 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów

Miedźna, Bodzów
działka na sprzedaż

KNF-GS-2420

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 802 mkw w  Gminie Miedźna k/ Pszczyny i Brzeszcz, rejon Bodzów, pod lasem. Lokalizacja: pod lasem blisko ok. 4 km do wjazdu  na S1 Bielsko-Tychy-Oświęcim Doskonałe połączenie z drogą S1 Bielsko-Katowice  Działka ...

Powierzchnia
802,00 m2
Cena za m2
180,80 zł
cena 145 000 
działka na sprzedaż - Miedźna, Bodzów

Pszczyna (gw), Czarków
zaklad_produkcyjny na wynajem

KNF-BW-2412

Obiekt na Sprzedaż lub Wynajem ! Zakład Produkcji Ryb o powierzchni zabudowy 800m2 + Budynek mieszkalny 300m2 na działce o powierzchni  5000m2 LOKALIZACJA: Czarków k/ Pszczyny 2km do wjazdu od obwodnicy z DK1 Zakład Produkcji Ryb o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
6,25 zł
cena 5 000 
zaklad_produkcyjny na wynajem - Pszczyna (gw), Czarków

Pszczyna (gw), Czarków
zaklad_produkcyjny na sprzedaż

KNF-BS-2411

Powierzchnia
800,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 000 m²
Cena za m2
1 750,00 zł
cena 1 400 000 
zaklad_produkcyjny na sprzedaż - Pszczyna (gw), Czarków
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2408

Na sprzedaż mieszkanie 74,10 m² – Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 74,10 m² Piętro: 2 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,10 m², ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 094,59 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem