Miedźna, Góra
działka na sprzedaż

KNF-GS-1343

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: Brzeszcze, Tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200 m. Powierzchnia = 992 mkw plus udział w drodze. Media: prąd/woda/ ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
140,12 zł
cena 139 000 
działka na sprzedaż - Miedźna, Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem