Suszec, Radostowice
dom na sprzedaż

KNF-DS-2183

Nowa propozycja !!! Komfortowy  i przestronny dom jednorodzinny  z garażem w Radostowicach k/Pszczyny na DUŻEJ  działce o powierzchni 1525m2 w bliskości lasów! Dom  wolnostojący, piętrowy , niepodpiwniczony. Wymiary działki: front 38mx 42m Porządnie i solidnie ...

Powierzchnia
215,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 520 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 576,74 zł
cena 1 199 000 
dom na sprzedaż - Suszec, Radostowice

Sosnowiec
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2181

Prezentujemy mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu. Mieszkania w budynku wielorodzinnym z windą, dostępne w metrażach od 28,86m2 do 56,49m2. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. Wejście do budynku zamykane na domofon. Lokal mieszkalny o pow. 42,47m2 z balkonem/tarasem: hol ...

Powierzchnia
42,47 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 350,01 zł
cena 397 095 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2179

Prezentujemy mieszkania na sprzedaż w miejscowości Bielsko-Biała. Nowa inwestycja obejmująca 279 lokali mieszkalnych w budynkach 3-piętrowych z windą. Kameralne osiedle pełne zieleni z placem zabaw dla dzieci. Teren zamknięty, monitorowany, co zapewni bezpieczeństwo ...

Powierzchnia
35,97 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 100,00 zł
cena 435 237 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Ćwiklice

Pszczyna (gw), Ćwiklice
działka na sprzedaż

KNF-GS-2157

Atrakcyjna działka na sprzedaż w Ćwiklicach. Parcela o pow. 2225m2, niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie prostokąta. Wymiary: 30m x 74m W MPZP nieruchomość oznaczona symbolem: A14MNZ - tereny ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej; A9KDD - tereny dróg publicznych ...

Powierzchnia
2 225,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 289 250 
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Ćwiklice

Jastrzębie-Zdrój, Szeroka
działka na sprzedaż

KNF-GS-2148

Prezentujemy działkę na sprzedaż w miejscowości Jastrzębie - Zdrój / Sołectwo Szeroka. Parcela o pow. 1313m2, niezagospodarowana, nieogrodzona o nieregularnym kształcie. Możliwość powiększenia powierzchni poprzez połączenie z sąsiadującą działką. W MPZP nieruchomość ...

Powierzchnia
1 313,00 m2
Cena za m2
83,78 zł
cena 110 000 
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Szeroka

Czechowice-Dziedzice
lokal na wynajem

KNF-LW-2140

Lokal na wynajem w Czechowicach - Dziedzicach. Lokal o pow. 500m2, zlokalizowany na piętrze obiektu usługowo - handlowego, do adaptacji przez klienta, dający niezliczoną ilość pomysłów na zagospodarowanie. Główna sala może zostać podzielona na mniejsze pomieszczenia. Duże ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
9,00 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Czechowice-Dziedzice
149
ofert
4Kąty

Manager

Licencja: 17284

biuro@4katy.org

888 414 444