Pszczyna
na sprzedaż

KNF-BS-1989

!!! NOWA NIŻSZA CENA !!! Na sprzedaż obiekt, w skład którego wchodzą: dom jednorodzinny o powierzchni 265m2, garaż trzystanowiskowy nad którym znajduje się mieszkanie, hala produkcyjna konstrukcji murowanej z cegły pełnej o wymiarach 35x17 oraz 4 hale produkcji pieczarek ...

Powierzchnia
265,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 463 m²
Cena za m2
9 320,75 zł
cena 2 470 000 
na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
dom na sprzedaż

KNF-DS-1986

!!! NOWA NIŻSZA CENA !!! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 265m2 z garażem trzystanowiskowym nad którym znajduje się mieszkanie. Działka zabudowana jest również halą produkcyjną konstrukcji murowanej z cegły pełnej o wymiarach 35x17 oraz w dalszej części ...

Powierzchnia
265,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 463 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 320,75 zł
cena 2 470 000 
dom na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna (gw), Ćwiklice
działka na sprzedaż

KNF-GS-1982

Nowa oferta sprzedaży atrakcyjnych i widokowych działek BUDOWLANYCH w miejscowości Ćwiklice 3km od Centrum  Pszczyny. Działka z widokiem na Beskidy. Powierzchnia działek: 1200m2, lub 650m2 Media: prąd, woda, gaz  w granicy działki, kanalizacja własna Symbol ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
157,50 zł
cena 189 000 
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Ćwiklice

Pszczyna (gw), Rudołtowice
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-1955

Przytulne mieszkanie  w pełni urządzone M2  do wynajęcia na wsi ! Lokalizacja: 5km od  Centrum Pszczyny, 2km do Goczałkowic Powierzchnia mieszkalna : 33 m2 Układ lokalu:  Kuchnia z Jadalnią, pokój/ oraz sypialnia Dodatkowo parking w cenie oraz możliwość ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,57 zł
cena 1 350 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna (gw), Rudołtowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
dom na sprzedaż

KNF-DS-1953

Na sprzedaż dom wolnostojący w Pszczynie na oś. Kolonia Jasna. Nieruchomość idealna pod inwestycję - wynajem. Trzy niezależne mieszkania przynoszące dochód na poziome 6.500,00 zł/miesiąc. Parter:  o pow. 57mkw dwa pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 227,27 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna, Daszyńskiego
działka na sprzedaż

KNF-GS-1948

NOWA OFERTA!! Jedna z ostatnich działek budowlanych zlokalizowana  Pszczynie NA OS. DASZYŃSKIEGO- 250 m od lasu, 1 KM OD CENTRUM I 600M OD WJAZDU NA DK1 Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 949 m2, mieszczącej się w Pszczynie na Osiedlu ...

Powierzchnia
949,00 m2
Cena za m2
209,69 zł
cena 199 000 
działka na sprzedaż - Pszczyna, Daszyńskiego
149
ofert
4Kąty

Manager

Licencja: 17284

biuro@4katy.org

888 414 444