Pszczyna (gw), Rudołtowice
działka na sprzedaż

KNF-GS-1576

Nowa oferta działki bud.! Atrakcyjna/widokowa/ malownicza działka budowlana na wsi  w Rudołtowicach w 3 linii zabudowy, 2km od Goczałkowic,  4,5 km od Pszczyny. Widok na okoliczne łąki i pola 2km od wjazdu na DK1. Wjazd od ulicy Zawadzkiego. Brak gęstej  ...

Powierzchnia
1 007,00 m2
Cena za m2
153,92 zł
cena 155 000 
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Rudołtowice

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-1451

NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY 3KM OD CENTRUM PSZCZYNY  W pobliżu sklep,  szkoła, kościół. 1,5 km do wjazdu na DK1 BIELSKO-TYCHY. Mieszkania o powierzchniach:  67mkw na parterze, 83mkw na piętrze. DZIAŁKA zagospodarowana , 3 Miejsca parkingowe znajdują się na terenie ...

Powierzchnia
67,00 m2
Cena za m2
8 044,78 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Miedźna, Góra
działka na sprzedaż

KNF-GS-1343

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: Brzeszcze, Tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200 m. Powierzchnia = 992 mkw plus udział w drodze. Media: prąd/woda/ ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
140,12 zł
cena 139 000 
działka na sprzedaż - Miedźna, Góra

Pszczyna (gw), Łąka
działka na sprzedaż

KNF-GS-1099

Ostatnia  malownicza działka w Łące k/ Pszczyny  w sąsiedztwie Jeziora Goczałkowickiego oraz zbiornika w Łące. Powierzchnia: 5098m2 WYMIARY 54x100m Dojazd drogą asfaltową, gminną. Wszystkie media w granicy działki : prąd, woda. gaz , kanaliza. Stan prawny: ...

Powierzchnia
5 098,00 m2
Cena za m2
150,06 zł
cena 765 000 
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Łąka

Goczałkowice-Zdrój
działka na sprzedaż

KNF-GS-1075

Działka inwestycyjna  w miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Pow. działki 4651m2. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu MN2, P1, P2. Działka uzbrojona woda, prąd, gaz, kanalizacja, deszczówka, telefon Dojazd do ...

Powierzchnia
4 651,00 m2
Cena za m2
170,00 zł
cena 790 670 
działka na sprzedaż - Goczałkowice-Zdrój

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-1069

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie z wyposażeniem , świeżo po remoncie w Centrum Pszczyny. W pobliżu  400m rynek, park książęcy, sklepy, ośrodki zdrowia , szkoły. Mieszkanie położone na piętrze z balkonem Układ: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Ściany -gładzie, podłogi ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,78 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
149
ofert
4Kąty

Manager

Licencja: 17284

biuro@4katy.org

888 414 444