nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Siedlice

Pszczyna, Siedlice
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2484

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,7 m², położone w świetnej lokalizacji w Pszczynie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących komfort oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W ...

Powierzchnia
69,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 163,56 zł
cena 569 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Siedlice
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2480

NOWY APARTAMENT PSZCZYNA 1KM OD CENTRUM! Prezentacja apartamentu  2-pokojowego z dużym balkonem na Osiedlu Piastów Mieszkanie położone na Parterze UKŁAD LOKALU: Salon z aneksem kuchennym=19m2, Sypialnia=9m2, Holl, Garderoba, WC=6.5m2 Znakomita lokalizacja: Powierzchnia ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,59 zł
cena 1 949 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2479

Osiedle Azaliowe – Nowoczesne Mieszkania w Piasku koło Pszczyny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Piasek koło Pszczyny. Osiedle Azaliowe to kameralne osiedle składające się z ośmiu nowoczesnych ...

Powierzchnia
56,61 m2
Cena za m2
7 800,53 zł
cena 441 588 

mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2478

Powierzchnia
63,08 m2
Cena za m2
7 800,00 zł
cena 492 024 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek

Pszczyna (gw), Piasek
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2477

Powierzchnia
71,12 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 400,00 zł
cena 526 288 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek

Pszczyna (gw), Piasek
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2476

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 501,23 zł
cena 457 575 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna (gw), Piasek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem