oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Miedźna, Wola

Miedźna, Wola
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2474

@@@ Przytulne 3 pokoje Wola k/ Pszczyny po remoncie czekają na Ciebie! @@@ Nowa oferta!!!   Prezentacja przytulnego i atrakcyjnego lokalu mieszkalnego po remoncie w miejscowości Wola gmina Miedźna. ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 769,23 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Miedźna, Wola
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2470

Mieszkanie 80 m² na wynajem Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m², położone w spokojnej i cenionej lokalizacji w Pszczynie. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia i dwa pokoje. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Cena za m2
37,50 zł
cena 3 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Skoczów, Centrum

Skoczów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2469

@@@Mieszkanie 2 pokoje Skoczów powiat Cieszyński Centrum@@@ Prezentacja 2-pokojowego funkcjonalnego  mieszkania 34m2   w  Skoczowie Centrum!!! Świetna Lokalizacja: Lokal znajduje się  w Centrum przy ul Targowej - w pobliżu przedszkole,  plac zabaw - blisko ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 315 000 
mieszkanie na sprzedaż - Skoczów, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2464

Nowoczesne 3 pokoje | 79,5 m² | Taras + ogród | 1 piętro | Pszczyna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,5 m², położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużymi przeszkleniami oraz dostępem ...

Powierzchnia
79,00 m2
Cena za m2
8 468,35 zł
cena 669 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Śródmieście

Pszczyna, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2463

@@@Mieszkanie typu kawalerka Pszczyna Centrum@@@ Prezentacja 1-pokojowego funkcjonalnego  mieszkania 30,27m2   w  Pszczynie Centrum!!! 500m od Rynku w Pszczynie! Osiedle Śródmieście! Lokalizacja: Lokal znajduje się  na Os. Śródmieście - blisko centrum ...

Powierzchnia
30,27 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 391,15 zł
cena 254 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Śródmieście

Czechowice-Dziedzice, Dziedzice
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2460

Nowy/ Ekskluzywny 3 Pokojowy Apartament  2km od Centrum Czechowic przy ulicy Legionów na Osiedlu Parkowe Wzgórze !!! Dogodny dojazd do Bielska. Znakomita lokalizacja 4km od Sarniego Stoku w Bielsku oraz Parku Szwajcarska Dolina: W bliskości i na wyciągnięcie ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,92 zł
cena 2 700 
mieszkanie na wynajem - Czechowice-Dziedzice, Dziedzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem