Pszczyna (gw), Rudołtowice
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2444

##NOWA OFERTA ##Mieszkanie##Garaż##Działka 4AR przy bloku## Atrakcyjne i przytulne  mieszkanie o powierzchni= 51,5m2 na sprzedaż!!! LOKALIZACJA: Rudołtowice  k/Pszczyny 3km do wjazdu na DK1, 5km do Pszczyny. Blok świeżo  po kompleksowej termoizolacji ...

Powierzchnia
51,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 689,32 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna (gw), Rudołtowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2443

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem 400m od Rynku w Pszczynie. Blisko Park Książęcy,  szkoła, Biedronka, sklepy, urzędy,  Lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie! KOSZTY NAJMU: 1350zł/mies.-odstępne/miesięcznie+ media: prąd, woda, gaz ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,91 zł
cena 1 350 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2431

JEDYNY TAKI W PSZCZYNIE !!!  APRTAMENT POD KLUCZ  4-POKOJOWY w Centrum Pszczyny , 200m od Rynku !!!   Nowe, atrakcyjne osiedle w CENTRUM Pszczyny w  samym Sercu Pszczyńskiej Starówki oraz Parku Książęcego! Powierzchnia mieszkalna lokalu= 66.54m2 ZNAKOMITA LOKALIZACJA: ...

Powierzchnia
66,50 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 631,58 zł
cena 840 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów

Pszczyna, Piastów
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2424

@@@ Nowa oferta najmu mieszkania@@@ Dwupokojowe mieszkania do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Piastów w Pszczynie. 'Najem okazjonalny' Lokal znajduje się VII piętrze w bloku z podwójną windą. LOKALIZACJA: Pszczyna, Osiedle Piastów. ...

Powierzchnia
44,80 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,48 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2408

Na sprzedaż mieszkanie 74,10 m² – Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 74,10 m² Piętro: 2 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,10 m², ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 094,59 zł
cena 599 000 

mieszkanie na sprzedaż

KNF-MS-2406

Na sprzedaż mieszkanie 61,29 m² – Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 61,29 m² Piętro: 1 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,29 m², ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
-1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 163,93 zł
cena 559 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem