Pszczyna, Kolonia Jasna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2454

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,8 m², zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego na spokojnym osiedlu Kolonia Jasna w Pszczynie. Opis mieszkania: powierzchnia: 40,80 m² położenie: parter, niezależne wejście doskonale ...

Powierzchnia
40,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,92 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Kolonia Jasna

Pszczyna, Polne Domy
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2452

Mieszkanie 52 m² na wynajem – Osiedle Polne Domy Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w spokojnej i cenionej lokalizacji w Pszczynie. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,15 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Polne Domy
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2443

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem 400m od Rynku w Pszczynie. Blisko Park Książęcy,  szkoła, Biedronka, sklepy, urzędy,  Lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie! KOSZTY NAJMU: 1350zł/mies.-odstępne/miesięcznie+ media: prąd, woda, gaz ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,91 zł
cena 1 350 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów

Pszczyna, Piastów
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2424

@@@ Nowa oferta najmu mieszkania@@@ Dwupokojowe mieszkania do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Piastów w Pszczynie. 'Najem okazjonalny' Lokal znajduje się VII piętrze w bloku z podwójną windą. LOKALIZACJA: Pszczyna, Osiedle Piastów. ...

Powierzchnia
44,80 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,48 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Piastów

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2386

Nowa oferta !!! @@@@ Klimatyczne i przytulne mieszkanie o pow. 53,88m2, w Centrum Pszczyny @@@ Parter w nowej kamienicy po termoizolacji!   Blisko centrum a zarazem ciche, spokojne miejsce, w którym odpoczniesz po dniu pracy. Na rynek i do parku dojdziesz ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,73 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na wynajem

KNF-MW-2334

Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia w Pszczynie na oś. Kolonia Jasna. Mieszkanie o pow. 57mkw, położone na parterze w budynku po generalnym remoncie.  Nieruchomość ocieplona, zamontowano nowe instalacje i piece gazowe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,86 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem