4 Kąty to firma, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości, ubezpieczeń i finansów.
Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo w zakresie inwestycji i obrotu nieruchomościami oraz inwestycje w nieruchomości. Działamy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego.
 
Zespół 4 Kąty wyróżnia się doświadczeniem potwierdzonym wieloma sukcesami. Cechy, które nas charakteryzują to profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość oraz troska o interesy naszych Klientów. W naszej pracy jesteśmy elastyczni, nieustannie analizujemy i obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości w Polsce. Dzięki temu szybko dostosowujemy się do zachodzących zmian na rynku nieruchomości. Rozumiemy rosnące wymagania Klientów.
 
Każdej osobie zainteresowanej dokonaniem transakcji, przejrzyście wyjaśniamy mechanizmy funkcjonowania rynku nieruchomości. Doradzamy naszym Klientom w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie, uwzględniając przy tym bieżące analizy i zmiany w regulacjach prawnych.
 
Naszymi Klientami są wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości , klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Obsługujemy wszelkie transakcje rynku nieruchomości – prowadzimy cały proces sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji.
 
Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie Klienta, to nasze priorytety. Świadcząc usługi kierujemy się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych Klientów. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi podmiotami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.
 
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami.
Działamy na postawie licencji zawodowej  nr 17284 uprawniającej wykonywanie działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej